Union Biztosító Zrt. | Vienna Insurance GroupUnion Biztosító Zrt. | Vienna Insurance GroupAkadálymentes nézetMenü
Karrier

Dolgozz velünk!Call center
munkatársat keresünk

MI hisszük, hogy az union biztosító egy jó hely

Azért, mert itt egyszerűen, érthetően, emberi hangon kommunikálunk egymással és ügyfeleinkkel is. Segítjük, támogatjuk egymás munkáját. Legtöbben a csapatot, a szervezet több szintjén megjelenő rugalmasságot, a sokszínű feladatokat és jó munkahelyi hangulatot értékeljük. Ugyanakkor céltudatosak, terhelhetőek is vagyunk és örökösen kíváncsiak az újra.

Csapatunkba új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

CALL CENTER MUNKATÁRS

Téged keresünk, ha:

Miért jelentkezz?

Feladataid:

Előnyt jelent, ha:

Kattints, és töltsd ki a jelentkezési adatlapot!
Önéletrajzot is várunk.

Biztos alapokon

Egy nemzetközi nagyvállalat hátterét és folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk munkatársainknak. Anyavállalatunk, a VIG vezető biztosítási szakértő Ausztriában és Közép-Kelet-Európában. 25 országban 50 társaság alkotja a komoly hagyományokra visszatekintő, erős márkákkal rendelkező, ügyfélközpontú vállalatcsoportot. A VIG 190 év tapasztalatára nyugodtan építhet a biztosítási üzletágban.